Friday, December 6, 2013

Stellarium Box "Jõul" on müügil!

Detsembrikuu, mis kuulutab peatseid pühi ja päevi, mil end pika aasta lõppedes premeerime, on käes! Täna tuleb müügile kauaoodatud ja üllatusi tulvil Stellarium Box "Jõul". St. Box on karbike, kust iga iluhuviline leiab enda jaoks personaalse ankeedi põhjal kokku pandud kosmeetikume.  

TÄHELAPANU! St. Box "JÕUL" ja "King Size Christmas St. Box" on müüdud läbi. Soovid teha jaanuari St. Boxile eeltellimust? Kirjuta stellariumbox@stellarium.ee 

Karbis on neli-viis täistoodet ja mõnusaid minitooteid, mis mitte kunagi poelettidele ei jõua - hiljuti kirjutasin erinevatest minilõhnadest SIIN. Samuti leiab boxist ohtralt erinevaid sämpleid, mis annavad sulle hea võimaluse enne kosmeetikumi soetamist seda kodus rahulikult testida. Meil on hea meel St. Boxis tervitada ka uusi kaubamärke - Boucheroni ja Kiehl`si. Samuti eestimaist küünlafirmat Kodutuli.


Kaubamärgid, mida sa St. Boxist leiad, lehvitavad sulle joonistatud karbil ja traditsiooniliselt jätame mõned firmad hoopis üllatuseks. Stellarium Box maksab 50 eurot ja see summa sisaldab kättetoimetamiskulu. 

Sel korral tuleb müüki ka kolm King Size Christmas Stellarium Boxi, mis sisaldavad veelgi rohkem kalleid kaubamärke ja põnevaid üllatusi. King Size Christmas Stellarium Box maksab 100 eurot ja see summa sisaldab kättetoimetamiskulu. 
 

Soovid Stellarium Boxi "Jõul" tellida? Palun kirjuta stellariumbox@stellarium.ee ja sinuga võetakse ühendust. Ainulaadseid Stellarium Boxe tuleb blogis taas müügile kõigest 13. 

5 comments:

 1. Nii palju, kui ma olen lugenud blogijate arvustusi, siis tegemist on ühe tõeliselt suurepärase kingitusega iseendale! :)

  ReplyDelete
 2. Tellisin see kuu ka endale. :) Ootan juba põnevusega!

  ReplyDelete
 3. Ootan juba põnevusega, et jõuaks juba minuni Stellarium box :). See ongi jõulukink minule!

  ReplyDelete
 4. Suurepärane kingitus iseendale! Kindlasti on see rohkemgi väärt! Aitäh :)

  ReplyDelete

ShareThis

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...